+421 944 494 494 Po – Pia: 08:00 – 17:00
Nájdete nás:

Katalóg

Plastové a hliníkové okná a dvere od SLOVMAT, s.r.o.

Aliplast Superial

Description
 • Systém Superial má výborné tepelnoizolačné vlastnosti  vďaka prerušenému tepelnému mostu o šírke 34 mm, vypenením izolačnou penou v oblasti pod izolačným sklom a zaskleniu izolačným trojsklom. Spojenie vysoko kvalitného systému so širokou ponukou izolačných skiel sa postarajú nielen o pohodu v chladných dňoch, ale aj o šetrenie nákladov na Vaše bývanie.

  KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

  Komfort a spoľahlivosť ovládania Vášho okna zabezpečuje kvalitné kovanie GU-Unijet CC. Ľahký chod kovania je zabezpečený pomocou inteligentných automatických čapov. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné použiť  rôzne typy uzatváracích protikusov a bezpečnostné hríbové čapy. Taktiež je možné okná doplniť  o bezpečnostné sklá.

  DIZAJN

  Dizajn profilových systémov Superial  je jednoduchý, moderný a hlavne všetky profilové rady majú rovnaký tvar rámu a krídla. To umožňuje ich navzájom kombinovať bez toho, aby bol na prvý pohľad viditeľný nejaký rozdiel.

  Široká farebná škála vzorkovníka RAL a 40 dekorov laminačných fólií dáva obrovské množstvo dizajnových možností, či už pre moderne alebo klasicky vyzerajúci dom.

  Kovanie G-U Unijet CC:

  Inteligentné automatické čapy sa samočinne prispôsobujú aktuálnej polohe krídla voči rámu, čo zaručuje ľahký chod kovania. Použitím rôznych typov uzatváracích protikusov je možné konfigurovať stupeň odolnosti voči vlámaniu. Všetky uzatváracie body sú vybavené bezpečnostnými hríbovými čapmi z ocele.

  PREČO SI VYBRAŤ HLINÍKOVÉ OKNÁ SUPERIÁL:

  • Vhodné riešenie pre výstavby a rekonštrukcie stavieb bytových domov a administratívnych budov, kde súčasné stavebné riešenie nevyžaduje tie najvyššie tepelnoizolačné štandardy.
  • Presná výroba hliníkových profilov a kvalitná technológia ich spracovania umožňujú dosiahnuť esteticky veľmi dokonalé konštrukčné spojenia.
  • Konštrukcia hliníkových systémov umožňuje riešiť väčšie presklenia, čo ich vo veľkej miere zvýhodňuje pri moderných dizajnových riešeniach.

   

  NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS EŠTE DNES PRE VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY 

   

Hliníkové okná a dvere