Elegantné prepojenie interiéru s exteriérom

Zdvižno-posuvne terasové dvere Ultraglide HST. Jedinečný hliníkový profilový systém so špecifickým kovaním, vďaka ktorému elegantne prepojíte interiér s exteriérom.
Zároveň to je jediný bezprahový systém pre terasové dvere.

PREČO SI VYBRAŤ ZDVIŽNO-POSUVNE TERASOVÉ DVERE:

  • VEĽKÉ PRESKLENIA Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii našich zdvižno-posuvných terasových dverí HST si môžete dopriať harmonické spojenie interiéru s prírodou.
  • EXKLUZÍVNY DIZAJN Jednoduchý a elegantný dizajn so širokou ponukou farebných prevedení Vám dáva obrovské množstvo možností ako dotvoriť vizuálnu stránku domu.
  • JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE Špecifické kovanie G-U zabezpečí jednoduché ovládanie dverí, ktoré zvládnu aj malé deti. Navyše je možné dvere doplniť aj o automatické otváranie.
  • BEZBARIÉROVÝ PRAH Možnosť zabudovania prahu dverí do roviny s exteriérovou a interiérovou podlahou dáva možnosť plynulého prechodu nielen pre nás, ktorí si potrpíme na detaily, no hlavne pre tých, ktorí sú telesne postihnutí a chorí.
  • SKLÁ SO ZVÝŠENÝM TEPELNÝM ZISKOM Vďaka tomuto druhu izolačného trojskla do vášho domu prúdi viac energie z vonkajšieho zdroja ako jej unikne z vnútra vášho domu, tým šetríte vykurovacie náklady.

 

 

Detailnejšie informácie o parametroch terasových dverí Ultraglide HST  nájdete v našich produktoch

 

[facebook_likebox case_type=“like_box“ fbl_id=“11″][/facebook_likebox]